• تلفن:982122899662+
  • ایمیل:info@armaghantalaeizaman.com
  • ساعت کاری:9:00-17:00

ابزار آلات و قطعات

شرکت ارمغان طلایی زمان اقدام به واردات استایلایزر ،امپلی فایر،پیچ و مهره،دستگاه پخت نان،دستگاه مه پاش(فوگر) ،زنجیر و اتصالات، سنباده، شیر صنعتی ، قطعات آسانسور ، قطعات پله برقی ، قطعات چرخ گوشت ،قطعات تصفیه آب ، لوله تلسکوپی جارو برقی ،وسایل اطفا حریق و …. می نماید.

تمامی مراحل ترخیص کالا توسط شرکت ارمغان طلایی زمان انجام میگیرد. این شرکت با دارا بودن تیم ترخیص کار مجرب و با استعداد خود توانسته است تا ترخیص پله برقی و آسانسور از گمرک را در کوتاه ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه به انجام برساند. این فقط یکی از چندین خدماتی ترخیص از گمرک است که شرکت بازرگانی ارمغان طلایی زمان انجام می گیرد. شما میتوانید برای آشنایی بیشتر با شرکت ارمغان طلایی و خدمات ترخیص ما از دیگر صفحات نیز بازدید نمایید

آیا می دانید دستگاه های تصفیه آب خانگی و قطعات تصفیه آب و فیلتر های آن عمدتا از کشور های تایوان و چین و دبی و کره وارد می شود و پس از این کشورها هند ، ترکیه در رتبه دوم قرار دارند

آیا می دانید اختلاف تعرفه ی گمرکی قطعات و فیلتر های تصفیه آب با تعرفه ی گمرکی خود دستگاه تصفیه آب حدود ۳ الی ۴ درصد است؟

بخشی از خدمات گروه بازرگانی ارمغان طلایی زمان درزمینه ترخیص کالا:
واردات انواع دستگاههای تصفیه آب خانگی، صنعتی، اداری

به عنوان تامین کننده و وارد کننده شیرآلات، اتصالات و تجهیزات صنعت پایپینگ به ویژه صنعت آب و فاضلاب و تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی، با گسترش محصولات و خدمات خود از لحاظ کمی و کیفی، با تولیدکنندگان مطرح داخلی و خارجی همکاری و به پیشرفت پروژه‌های ملی و صنعتی کمک می‌کند. این شرکت با حضور فعال در بازارهای صنایع مرتبط و تامین تجهیزات مورد نیاز آن‌‌ها و همچنین با کمک نیروی انسانی حرفه‌ای خود توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند.

مجموعه ارمغان طلایی زمان با کادری مجرب باهدف تأمین تجهیزات و ملزومات اعلام اطفا و ایمنی شروع به فعالیت نمود. با توجه به نیاز اساسی کشور به محصولات باکیفیت و همچنین اهمیت موضوع ایمنی در حفاظت از جان و مال مردم عزیز کشورمان، مجموعه ایمن آتش مفتخر است اعلام نماید جهت تأمین تجهیزات و لوازم اعلام اطفا و ایمنی و همچنین اجرای تأسیسات با کادری مجرب و متعهد و با بهترین محصولات در حوضه ایمنی آماده همکاری با سازمان‌ها، پروژه‌ها، شرکت‌ها و همکاران محترم در سراسر کشور عزیزمان ایران می‌باشد.

واردات انواع دستگاه پخت نان از کشور های چین ، ترکیه ، کره و اسپانیا در کمترین زمان و کمترین هزینه توسط کارد حرفه ای ارمغان طلایی زمان انجام می پذیرد .