• تلفن:982122899662+
  • ایمیل:info@armaghantalaeizaman.com
  • ساعت کاری:9:00-17:00

لوازم خانگی

طی سال‌های گذشته همواره صادرات اجاق گاز روند رو به رشدی را دنبال کرده و در سال ۱۳۹۵ این رقم به بالاترین حد خود یعنی ۱۷.۷ میلیون دلار رسیده است. در حالی که میزان صادرات کشور در سال ۱۳۹۴ در این حوزه معادل ۱۴ میلیون دلار بوده است.کشورهای عراق، افغانستان، امارات متحده عربی، تاجیکستان و ترکیه عمده بازارهای صادراتی ایران بوده‌اند که به ترتیب عراق سهم ۴۷ درصدی، افغانستان ۲۶ درصدی، امارات متحده عربی هشت درصدی، تاجیکستان چهار درصدی و ترکیه سه درصدی داشته‌اند.

از جمله کشورهایی که کارخانجات یخچال های ایرانی محصولات خود را به این کشورها صادر می کنند عبارتند از عراق، ترکیه، اذربایجان، افغانستان، ترکمنستان و تاجیکستان اشاره کرد که همگی از همسایه های مرزی کشور می باشند.

همسایگی این کشورها با مرزهای ما سبب شده که نحوه صادرات یخچال های ایرانی راحت گردد و صدور یخچال ها به سهولت از گمرک های زمینی انجام شده و وارد بازارهای این کشورها شود.

تشک خواب مسافرتی یک محصول مناسب برای صادرات به عراق و کشورهای متعددی می باشد که در تولید این نوع تشک ارزان قیمت، از لایه های آکاردئون هم استفاده شده و شما می توانید برای سفارش انواع مدل تشک مسافرتی خوب و باکیفیت و در وزن های مختلف با ما در تماس باشید. ما برای سفارشات عمده شما مشتریان در زمینه تشک مسافرتی، بهترین آفرها و درصد تخفیف ها را در نظر گرفته ایم