• تلفن:982122899662+
  • ایمیل:info@armaghantalaeizaman.com
  • ساعت کاری:9:00-17:00

صادرات

لوازم خانگی

شرکت ارمغان طلایی با وجود فرصت طلایی همجواری با کشورهایی که در زمینه تولیدات لوازم خانگی خیلی قوی نیستند می تواند از این موقعیت استفاده کند و با برگزاری انواع نمایشگاه ها در کشورهایی مانند ترکیه و عراق و.. به این صنعت قدرتمند و صادرات آن جان بدهد.

Read More

تجهیزات پزشکی

دامنه وسيعی از تجهيزات پزشکی در ایران تولید می‌شوند، از جمله تجهیزاتی که از ایران به عراق صادر می‌شود می‌توان دستگاه‌های فیزیوتراپی، لباس‌های بیمارستانی و …که همگی با دریافت مجوز از وزارت بهداشت و درمان امکان صادرات را خواهند داشت.

Read More

مواد غذایی

ما یک شرکت پیشرو در زمینه صادرات مواد غذایی در سرتاسر جهان هستیم ما با بهره گیری از تخصص و‌تجربه همکارانمان در شرکت ارمغان طلایی زمان در بیشتر کشورهای جهان مشتریان وفاداری داریم که در تجارت جز خانواده بزرگ ارمغان طلایی می باشند

Read More

خشکبار

از واردات شرکت ارمغان طلایی زمان انواع مغز دانه‌هایی مانند پسته، بادام، فندق، گردو خشک و میوه‌های خشک مانند کشمش، کشمش سبز، کشمش سبز تیزابی، برگهٔ آلو بخارا، قیسی خشک، برگه هلو،برگه آلوچه و برگه آلبالو، خرما، انجیر خشک و ….درجه یک با بهترین کیفیت

Read More

پتروشیمی

امروزه فراورده‌های نفتی علاوه بر مصرف در زمینه سوخت وسایل نقلیه، روغن موتور و …، در تهیه بسیاری از قطعات مورد نیاز ساخت وسایط نقلیه، نقش ارزنده‌ای دارد و تلاش بر این تا بدنه اتومبیل را از مواد پلاستیکی که آن‌ها را از پلیمرازیسیون ترکیبات نفتی می‌توان ..

Read More

مصالح ساختمانی

شرکت ارمغان طلایی زمان از سال 1397 اقدام به مبادرت صادرات سیمان تیپ یک و دو و کیلینکر تیپ یک و دو و .. به مقاصد بنگلادش عمان و کویت و … نموده است.
شرکت ارمغان طلایی زمان همچنین با …
.
.

Read More

فولاد

استفاده از فولاد به دلیل استحکام کشش نهایی زیاد و قیمت نسبتاً پایین آن در ساخت صنایع مختلفی از قبیل ساختمان سازی، سازه های زیر ساختی، ابزارها، کشتی‌ها، قطارها، خودروها ، ماشین الات، تجهیزات و سلاح های نظامی کاربرد گسترده دارد.

Read More

مشتقات نفتی

مازوت و بنزین فرآورده‌هایی هستند که برای به‌کاربردن انرژی آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. پالایشگاه‌ها همچنین مواد شیمیایی دیگری نیز فرآوری می‌کنند، که برخی از آن‌ها فرایندهای شیمیایی را برای فرآوری پلاستیک و دیگر مواد پرکاربرد، به‌کار می‌برند.

Read More