• تلفن:982122899662+
  • ایمیل:info@armaghantalaeizaman.com
  • ساعت کاری:9:00-17:00

صادرات

لوازم خانگی

شرکت ارمغان طلایی با وجود فرصت طلایی همجواری با کشورهایی که در زمینه تولیدات لوازم خانگی خیلی قوی نیستند می تواند از این موقعیت استفاده کند و با برگزاری انواع نمایشگاه ها در کشورهایی مانند ترکیه و عراق و.. به این صنعت قدرتمند و صادرات آن جان بدهد.

بیشتر ...

تجهیزات پزشکی

دامنه وسيعی از تجهيزات پزشکی در ایران تولید می‌شوند، از جمله تجهیزاتی که از ایران به عراق صادر می‌شود می‌توان دستگاه‌های فیزیوتراپی، لباس‌های بیمارستانی و …که همگی با دریافت مجوز از وزارت بهداشت و درمان امکان صادرات را خواهند داشت.

بیشتر ...

مواد غذایی

ما یک شرکت پیشرو در زمینه صادرات مواد غذایی در سرتاسر جهان هستیم ما با بهره گیری از تخصص و‌تجربه همکارانمان در شرکت ارمغان طلایی زمان در بیشتر کشورهای جهان مشتریان وفاداری داریم که در تجارت جز خانواده بزرگ ارمغان طلایی می باشند

بیشتر ...

خشکبار

از واردات شرکت ارمغان طلایی زمان انواع مغز دانه‌هایی مانند پسته، بادام، فندق، گردو خشک و میوه‌های خشک مانند کشمش، کشمش سبز، کشمش سبز تیزابی، برگهٔ آلو بخارا، قیسی خشک، برگه هلو،برگه آلوچه و برگه آلبالو، خرما، انجیر خشک و ….درجه یک با بهترین کیفیت

بیشتر ...

پتروشیمی

امروزه فراورده‌های نفتی علاوه بر مصرف در زمینه سوخت وسایل نقلیه، روغن موتور و …، در تهیه بسیاری از قطعات مورد نیاز ساخت وسایط نقلیه، نقش ارزنده‌ای دارد و تلاش بر این تا بدنه اتومبیل را از مواد پلاستیکی که آن‌ها را از پلیمرازیسیون ترکیبات نفتی می‌توان ..

بیشتر ...

مصالح ساختمانی

شرکت ارمغان طلایی زمان از سال 1397 اقدام به مبادرت صادرات سیمان تیپ یک و دو و کیلینکر تیپ یک و دو و .. به مقاصد بنگلادش عمان و کویت و … نموده است.
شرکت ارمغان طلایی زمان همچنین با …
.
.

بیشتر ...

فولاد

استفاده از فولاد به دلیل استحکام کشش نهایی زیاد و قیمت نسبتاً پایین آن در ساخت صنایع مختلفی از قبیل ساختمان سازی، سازه های زیر ساختی، ابزارها، کشتی‌ها، قطارها، خودروها ، ماشین الات، تجهیزات و سلاح های نظامی کاربرد گسترده دارد.

بیشتر ...

مشتقات نفتی

مازوت و بنزین فرآورده‌هایی هستند که برای به‌کاربردن انرژی آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. پالایشگاه‌ها همچنین مواد شیمیایی دیگری نیز فرآوری می‌کنند، که برخی از آن‌ها فرایندهای شیمیایی را برای فرآوری پلاستیک و دیگر مواد پرکاربرد، به‌کار می‌برند.

بیشتر ...